info@turkuazvadisi.com.tr

Kurumsal

Değerli Turkuaz Vadisi Sakinleri

     Vadinin yaşanır olabilmesi için ortak bir çabanın olması gerekliliktir. Biz yönetime geldiğimiz günden bu güne vadiyi ortak payda yapma çabasını her daim ön plana çıkardık. Bu da beraberinde huzuru, güveni getirdi.

    Unutmayalım ki vadinin sokakları çocuklarımızın birlikte güven içinde oynadığı alanlardır. Bu nedenle daha fazla birlik ve beraberlik ortamı yaratmamız elzemdir.

   Vadi  daima  gelişmekte değer kazanmaktadır. Bütün Ada Başkanlarımız baharın gelişi ile birlikte hummalı bir peyzaj çalışması içindedirler. Vadideki çevre düzenlemelerinin özünde yatan en net sebep daha yaşanılır bir vadi ortaya koymaktır.

   Vadinin merkezindeki spor kompleksi  Mayıs ayı sonunda teslim edilecektir. Bu tesis Fitness Salonu, Tenis Kortları,Yarı Olimpik  Kapalı Yüzme Havuzu, Açık Hava Yüzme Havuzu,Türk Hamamı, Fin Hamamı, Saunası, Skuaş  Salonları ve kafeteryaları  ile vadiye değer katacak önemli bir tesistir.

   Parklar konusunda vadi genelindeki 5 parkımızdan ikisi Büyük Şehir tarafından bakımları yapılırken 3 tanesinin bakımı İlçe Belediyesi tarafından yürütülmektedir. Bu konuda eksiklerimiz özellikle Turkuaz park konusunda sıkıntılar vardır ama en kısa zamanda bu parkla ilgili sorun TOKİ ve Büyük şehir belediyesi arasında bir çözüm üretilecektir. Ayrıca vadi girişinde ormanla cadde arasında kalan alanda Büyük Şehirle yaptığımız görüşmelerde en kısa zamanda bir düzenleme yapılacağı sözünü aldık ve takipçisi olacağız.

   Yaşamı değerli kılan yaşanabilir ortamlardır. Vadi Ankara’nın önemli yaşam merkezlerinden biri olmaya adaydır. Bir yaşama alanının  marka değerini orda yaşayan bireyler belirler. Bizde bu nedenle vadiye güveniyoruz. Bu güven duygumuz 9 aydır sürdürdüğümüz yönetim sürecinde her gün biraz daha artmıştır.

   Yönetim kurulu olarak üzerimize düşen görevi layığı   ile yapmaya devam edeceğiz. Kurulumuz Yönetim Planının esaslarına göre vadiyi şeffaf hesap verebilir ve denetlenebilir hale getirmekten çekinmemekte bilakis bu konulardaki çabası ile mutluluk duymaktadır. Mevcut yönetim planının uygulamasında sıkıntılar yaşanmasına rağmen özenle hazırlanmış dengeli bir plandır.Planın içinde aksaklıklar vardır ancak bunlar düzeltilemez değil. Ayrıca plandaki kademelerin görev paylaşımlarında planı içselleştirmeden çıkan küçük nüans farkları sıkıntılar yaratmakta ise de özde sorun yaratır bir durum söz konusu değildir.

   Ulaşım, ısınma (ekonomik ısınma), yönetimin büro hizmetleri konusunda sorunları olmayan vadinin önü açıktır. Banka konusunda görüşmelerimiz devam etmektedir en kısa zamanda bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

TURKUAZ VADİSİ hepimizindir.Birlikte güzelliğine değer katacağız.